top of page

Regulamin wynajmu samochodu Jaguar XKR

  1. Zakładka „Jaguar XKR” na stronie internetowej www.uniqueswan.pl, której Administratorem jest Unique Swan Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Łączna 26i, 33-395 Chełmiec, służy wyłącznie zapoznaniu się z usługą wynajmu samochodu będącego własnością Partnera Administratora, jak i nawiązaniu z nim kontaktu poprzez załączony na stronie formularz kontaktowy, celem ewentualnego negocjowania warunków umowy. Każdorazowo nawiązanie umowy następuje poza stroną internetową na odległość drogą telefoniczno-mailową pomiędzy zainteresowanym wynajmem a Partnerem.

  2. Opis usługi wynajmu samochodu oraz podana cena, które widnieją na stronie internetowej, mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

  3. Wszelkie informacje dotyczące zasad wynajmu samochodu na przejazd ślubny określone zostały w Umowie, którą przekazuje Partner w odpowiedzi na przesłany formularz na dalszym etapie kontaktu.

  4. Działania Administratora strony kończą się na przekazaniu wypełnionego formularza kontaktowego do Partnera, na co wypełniający wyraża zgodę. Administrator nie bierze udziału w ewentualnym negocjowaniu warunków umowy, jej zawarciu czy realizacji usługi.

bottom of page